FAQ

Jak często należy stosować krem Revitol Stretch Mark?

Zalecamy stosowanie kremu przynajmniej dwa razy dziennie. Grubą warstwę kremu należy nanieść na obszar, gdzie występują rozstępy, takich jak brzuch czy piersi. Ważne aby krem został wchłonięty nim założysz ubranie. Krem wchłania się jednak szybko (5 minut).

Kiedy powinnam rozpocząć stosowanie kremu Revitol Stretch Mark?

By osiągnąć najlepsze rezultaty powinnaś rozpocząć stosowanie kremu krótko po zajściu w ciążę lub nawet w momencie, gdy dopiero starasz się o dziecko. Im wcześniej zaczniesz, tym lepsze rezultaty uda Ci się osiągnąć.

Kiedy należy stosować Revitol Stretch Mark - przed czy po prysznicu?

Zalecamy stosowanie kremu po gorącym prysznicu, kiedy Twoje pory są otwarte i bardziej gotowe do przyjęcia substancji. Przed prysznicem na Twojej skórze znajduje się wiele olejów naturalnych, które mogą okazać się przeszkodą przed pełnym wchłonięciem płynu.

Kiedy powinnam się spodziewać poprawy wyglądu mojej skóry?

Jako środek profilaktyczny powinnaś rozpocząć stosowanie kremu w pierwszym miesiącu ciąży. Wtedy Twoja skóra będzie odpowiednio przygotowana na zmiany. W przypadku redukcji rozstępów, pierwsze efekty widoczne są po dwóch tygodniach. Po czterech / pięciu tygodniach efekty stosowania kremu są widoczne znacznie bardziej. Osiągane wyniki są zależne od rodzaju Twojej skóry, uwarunkowań genetycznych oraz wyglądu rozstępów

Moje rozstępy są głębokie i ciemne. Czy pomimo tego powinnam stosować krem Revitol Stretch Mark?

Oczywiście tak, nawet jeżeli rodzaj Twoich rozstępów jest bardzo surowy, to powinnaś stosować nasz krem. Sprawi on, że ich powierzchnia ulegnie spłyceniu i zwężeniu. Czas, w którym zanotujesz poprawę zależy od typu Twojej skóry, a także samych rozstępów. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty staraj się stosować krem trzy razy dziennie i odczekaj przynajmniej pięć minut przed założeniem ubrania (aby krem został wchłonięty przez skórę).

Pewne produkty chemiczne wywołują u mnie alergię. Czy Revitol Stretch Mark to naturalny produkt?

Produkt został stworzony głównie z myślą o kobietach w ciąży. Z tego powodu jest on w 100% bezpieczny. Krem zawiera tylko naturalne składniki, z których niektóre występują w naszym ciele. Revitol Stretch Mark został odpowiednio przebadany i jest w pełni bezpieczny. Jeżeli jednak obawiasz się ryzyka, rekomendujemy, aby za pierwszym razem nanieść krem na jakąkolwiek część skóry, a następnie odczekać 24 godziny, aby sprawdzić czy nie wywołuje on negatywnych reakcji (czasami nawet naturalne produkty mogą wywołać reakcję alergiczną). Jeżeli w przeciągu 24 godzin nie zaobserwujesz na swojej skórze żadnych negatywnych objawów, możesz stosować krem bez zmartwień.

Czy krem Revitol Stretch Mark jest bezpieczny dla dziecka?

Krem Revitol Stretch Mark składa się z naturalnych składników i nie zawiera szkodliwych substancji. W żaden sposób nie wpłynie on na znajdujące się w Twoim łonie dziecko. Krem nie dostaje się do krwiobiegu, więc nie będzie w stanie dotrzeć do płodu. Bez problemu możesz więc go stosować - krem został stworzony z myślą o kobietach w ciąży. Jest on bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka.

Czy Revitol Stretch Mark może uchronić mnie całkowicie przed rozstępami w trakcie ciąży?

Uzyskane efekty zależą od uwarunkowań genetycznych, rodzaju skóry oraz szybkości z jaką rośnie płód. Im wcześniej zaczniesz stosować produkt tym lepiej. Na uzyskane efekty wpływ ma także częstotliwość stosowania kremu. Jedno opakowanie kremu powinno wystarczyć na około 30 dni. Grubą warstwę kremu należy nanosić na rozstępy przynajmniej dwa razy dziennie.

Zamów Revitol Stretch Mark teraz!