Składniki

Revitol Stretch Mark opracowany jest na bazie naturalnych składników, które zostały dobrane tak, aby skutecznie eliminować rozstępy. Krem jest w pełni naturalny, bezpieczny i skuteczny. Nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Pojemność opakowania: 118 ml.

Podstawowe składniki

  • Skrwalen 10% (Olea europeae isolates) uzyskiwany z wątroby rekina lub też izolowany z oliwy lub amarantusa. Jego główna właściwość to silna regeneracja skóry. W swoim działaniu jest bardzo podobny do ludzkiego sebum. Naniesiony na skórę staje się jej naturalnym ochraniaczem, równocześnie regenerując jej powierzchnię. Te właściwości sprawiają, że jest on idealny do leczenia blizn, a w szczególności rozstępów. Posiada także właściwości antyoksydacyjne i zmiękczające. Olej uzyskiwany jest z wątroby rekina, oliwy lub amarantusa. Składnik wykorzystany w produkcie Revitol Stretch Mark nie pochodzi ze źródeł zwierzęcych.
  • Witamina E wzbogaca znajdujący się w kremie skwalen. Cechuje się silnym działaniem antyoksydacyjnym i jest niezbędnym składnikiem do regeneracji skóry. Uzyskiwana z roślin, migdałów, owoców kiwi oraz mango. Zwiększa elastyczność i podnosi spójność skóry. Zmniejsza także ryzyko wystąpienia nowych rozstępów.
  • Witamina A Palmitate jest ona niezbędna. Wpływa bardzo korzystnie na wzrok. Redukuje widoczność rozstępów i wspomaga wzrost nowych komórek skóry.
  • Witamina D3 - niezbędna w procesie produkcji nowych komórek skóry. Uzupełnia działanie witamin A i E w procesie regeneracji skóry.
  • DL-Penthenol - jest to naukowe określenie witaminy B5. Wspomaga zdrowie skóry poprzez poprawę struktury tkanki skórnej (na różnych warstwach). Stymuluje wzrost i regenerację komórek skóry. Redukuje występowanie rozstępów oraz wspomaga produkcję kolagenu i elastyny.
  • Wyciąg z aloesu zwyczajnego (Aloe Vera) - badania naukowe dowodzą, że wpływa on pozytywnie na skórę. Używany od tysięcy lat jako środek leczący blizny. Działa także nawilżająco i wspomaga regenerację skóry.
  • Wyciąg z pestek grejpfruta - wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia elastyczność skóry.

Pozostałe składniki

Oczyszczona woda, stearynian glicerolu, vegetable emulsifier, gliceryna, caprylic triglyceride, dimetikon, kwas stearynowy, trójetanoloamina, alantonina, kaliumsorbat, benzoesan sodu, karbomer.

Zamów Revitol Stretch Mark teraz!