Sposób działania

Krem Revitol Stretch Mark zawiera silną kombinację skoncentrowanych składników, które pomagają wzmocnić skórę, poprawiają strukturę kolagenu i podnoszą elastyczność.

Krem wnika głęboko w komórki skóry, gdzie wzmacnia kolagen (dzięki temu podnosi elastyczność skóry) i elastynę. Produkt odmładza skórę stymulując produkcję i wzrost komórek skóry.

Zawarte w kremie witaminy - E i A, wnikają głęboko w skórę, gdzie łagodzą i chronią jej odcień. W trakcie ciąży skóra rozciąga się - ważne wtedy jest dostarczenie witaminy D3 i skwalenu, aby skóra rozciągała się wraz ze znajdującą się pod nią tkanką. W kremie zawarty jest także wyciąg z aloesu zwyczajnego (Aloe Vera), który wspomaga pozostałe składniki oraz nawilża i odżywia skórę.

Gwarantujemy, że zauważysz znaczną poprawę już w przeciągu kilku tygodni od rozpoczęcia stosowania kremu. Jeżeli rozpoczniesz stosowanie kremu w trakcie ciąży, bardzo szybko zauważysz redukcję napięcia skóry w okolicach brzucha, ud i piersi.

Jeżeli rozstępy pojawiły się niedawno, a blizny są jeszcze zaczerwienione lub uwypuklone, to istnieje szansa, że Revitol Stretch Mark będzie w stanie całkowicie je wyeliminować.

Pojemność opakowania: 118 ml.

Zamów Revitol Stretch Mark teraz!